Archiwa Meta

HOTEL SEVILLA *** – HOTEL RAWA MAZOWIECKA

Hotel Sevilla to elegancki hotel ? trzygwiazdkowy, usytuowany na przedmieściach Rawy Mazowieckiej- 2,5 km od centrum, położony w miejscowości Niwna 48c na trasie 707 Rawa Mazowiecka ?Skierniewice, 75 km od Warszawy, 60 km od Łodzi, 32 km od Mszczonowa, 23 km od Skierniewic, 15 km od Ossa, 3 km od trasy numer 8/E67 Katowice ? Warszawa.

 

Hotel posiada rozległy ogród z miejscami do odpoczynku.

 

Sevilla ? Hotel Rawa Mazowiecka to kompleks hotelowo-konferencyjny z dużym zapleczem rekreacyjnym. Przystosowany jest do obsługi grup zorganizowanych jak i gości indywidualnych, szukających wypoczynku w ciszy, spokoju i kontakcie z przyrodą. Spokojne otoczenie, piękny ogród, dogodny dojazd ? wszystko to
sprawia, że nasi Klienci polecają nasze usługi.

 

Hotel dysponuje trzema salami: multimedialną sale konferencyjną Rubinową (do 80 osób), Kryształową (sala może pomieścić do 350 osób), oraz salę Różaną (do 160 osób). Posiadamy również conference room dla szkoleń do 15 osób.

 

Oferujemy 2 Exclusive Room i 31 pokoi łącznie jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych. W Hotelu Sevilla jest możliwość dostawienia do pokoju dostawki ? dostawka to łóżko wymiarawe w rozmiarze 200cm * 90 cm.

 

Przed hotelem jest zlokalizowany bezpłatny parking.

 

Dla firm organizujemy: konferencje, szkolenia, narady, sympozja oraz imprezy integracyjne. Ponadto organizujemy przyjęcia weselne i okolicznościowe.

 

Akceptujemy karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, American Express.

 

Sevilla ? Hotel Rawa Mazowiecka Niwna serdecznie Państwa zaprasza.


Otwórz na pełnym ekranie